KULLANIM KOŞULLARI

http://www.gonuldemligim.com kişisel blog sayfası “Gönül Demliğim” mahlas ismi ile tarafıma ait olup ve tarafımca yetki verdiğim bazı yöneticiler tarafından yönetilmektedir. Bu sayfayı kullanan kullanıcılar aşağıda belirtilen koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Yayınlanan İçerikler

Bu sayfada yayınlanan içerikler (bazı advertorial içerikler, hariç) Gönül Demliğim tarafından özgün ve nitelikli bir çalışma ürünü olarak, herhangi bir web sayfası, sosyal medya ve görsel medyada yayınlanmamış olup sadece bu sayfa için oluşturulmuştur.

İçerik Alıntılama Koşulu

http://www.gonuldemligim.com, sayfasında yayınlanan içeriklerin izinsiz olarak herhangi bir web sayfasında, sosyal medyada ve görsel basında yayınlanması yasaktır. Konu ile ilgili gerekli yasal işlemler 5846 sayılı Fikir Ve Sanat Hakları Kanunun ilgili maddeleri gereğince işleme konulacaktır.

İçerik ile ilgili herhangi bir alıntı yapılacaksa; aşağıda belirtilen kod yazı içerisine konulmalıdır.

<a href=” http://www.gonuldemligim/yazının-bağlantı- uzantısı“>Bu yazı; Gönül Demliğim Tarafından tarafından, gün.ay.yıl tarihinde, www.gonuldemligim.com ‘da yayınlanmıştır.</a> 

İçerik Alıntılama Koşulu

Gönül Demliğim yayınlanan içeriklere yorum yapma özelliğine açık bir sayfadır. Buna karşılık yayınlanan tüm yorumlarda sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Bunun yanında yazılan yorumlarda kişisel hak ihlali, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğüne ait hakaret, tehdit… V.b yorumlar editör tarafından silinir. Gerekli durumlarda (yasal süreç için) bu bilgiler ilgili kamu kurumları ile paylaşılır. Site ziyaretçilerinin bu konuda gereken hassasiyeti göstermeleri kendi faydalarına olacaktır.

İletişim Bilgileri

www.gonuldemligim.com, kişisel blog sayfasıyla ilgili görüş, öneri ve sorulanız için iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak iletebilirsiniz.